Ankara Garaj Kumandası

Balgat Garaj Kumandası

 

Garaj Kumandası Tamiri Çoğaltma Kopyalama

Garaj kumandalarında çarpma, ezilme, darbe sonucu oluşan çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumların çok azına kendiniz müdahale edebilirsiniz. Kumandanızın geri dönülemez arızalara yol açmaması için teknik ir servise götürmenizde fayda vardır. Kumandanızda oluşabilecek arızalar arasında;

– Garaj kumandasının pili yerinden oynayabilir.
– Garaj kumandasının plastik koruması yırtılabilir veya zarar görebilir.
– Garaj kumandasının sinyal vericisi kırılabilir
– Garaj kumandasının sinyal frekansı değişebilmektedir.
garaj-kumandaBu gibi kumanda arızalarının yukarıda belirttiğimiz gibi çok azına kendiniz müdahale ederek onarabilirsiniz. Örneğin kumanda pilinin yerinden oynaması veya yeni bir pil takma gibi. Bunun dışarısındaki durumlarda biz anahtarcınız olarak, çeşitli elektronik aletler ve yedek parçalarla hizmet vermekteyiz.Garaj kumandanızın kaybolması, çalınması durumunda yapılması gerekenler arasında garaj veya kapınızın kumandasını hemen iptal etmek, yada frekansını değiştirerek yeni bir kumanda sahibi olmanızdır. Bu gibi durumlarda bizi arayarak elektronik garaj kumandanızı değiştirmek istidğinizi belirterek size farklı frekanslarda hazırlanmış yeni bir garaj kumandası vermekteyiz.


İş yerinizde garaj kumandanız yada evinizin bariyer kumandası, Oto Parkınızın, Kapınızın kumandası bozuldu yada bir yedeğe ihtiyacınız varsa bizi aramanız yeterli. Orjinal kumanda tamiri ve kopyalaması yapmaktayız.

garaj-kumanda

 

Aperto Kumanda Ducati Kumanda Motoral kumanda Seav Kumanda Belfox marka Kumandaların satış , kopyalama ve teknik servisi sağlanmaktadır.